Addon Domains In Vista Panel

Addon Domains ابزار مدیریت و اضافه کردن دامنه

آموزش کامل و گام به گام کار با هاست رایگان ” این مبحث از آموزش ، نحوه کار با Addon Domains In Vista Panel ابزار مدیریت و اضافه کردن دامین

 

بنام خدا  ” نحوه کار با Addon Domains In Vista Panel ابزار مدیریت و اضافه کردن دامنه در هاست”

Addon Domains In Vista Panelبا عرض سلام و احترام فراوان خدمت تمامی کاربران و اعضای محترم وبسایت گیگ یو . در این آموزش که مرتبط با جدول شماره ۴ از آموزش راه اندازی سایت با هاست رایگان ” مربوط به قسمت Addon Domains “ میباشد ، نحوه کارکرد این ابزار کاربردی را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

انتظار میرود بعد از پایان این آموزش شما بتوانید یک دامنه روی هاست رایگان خودتان اضافه کنید یا عملیات Addon Domain را به صورت صحیح انجام دهید.

 

 

این مبحث ” Addon Domains ابزار مدیریت و اضافه کردن دامنه در پنل هاست رایگان

ایجاد / مدیریت دامنه های اضافه ؛ یکی از قسمت های فوق العاده مهم و پرکاربرد پنل هاست رایگان یا حتی غیر رایگان مربوط به ابزار Addon Domain میباشد. این ابزار زمانی به کار شما می آید که شما بخواهید همزمان بیش از یک سایت را روی سرویس میزبانی هاستینگ خود داشته باشید و نخواهید هزینه اضافی برای خرید هاست یا سرور جداگانه بپردازید . البته این کار زمانی پیشنهاد میشود که شما از هاست قوی و قدرتمند برخوردار باشید که هنگام اجرای ۲ سایت با مشکل منابع مواجه نشوید .

 

 

جهت دانلود این ویدیو با کیفیت بالا و حجم مناسب از جدول زیر استفاده کنید.

ردیف عنوان زمان کلیپ کیفیت ۷۲۰p
کیفیت ۴۸۰p
کیفیت ۳۶۰p کیفیت ۲۴۰p
۱ Addon Domains ۰۱:۰۷ .:: کلیک کنید ::. .:: کلیک کنید ::. .:: کلیک کنید ::. .:: کلیک کنید ::.

 

شروع آموزش “ Addon Domains ابزار مدیریت و اضافه کردن دامنه در پنل هاست رایگان

  1. با نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل هاست شوید. ”نام کاربری و رمز عبور قبلا در قالب ایمیل حاوی اطلاعات برایتان ارسال شده است”
  2. در قسمت Domains ابزار Addon Domains را انتخاب کنید.
  3. در صفحه جدید باز شده در قسمت New Domain Name نام دامنه جدیدی که قصد افزودن آن را به پنل هاست دارید وارد کنید. (مثلا Gigu.Cf)
  4. دکمه آبی رنگ Add Domain را بفشارید و منتظر بمانید تا دامنه به پنل هاست اضافه گردد.

 

نکته “ Addon Domains ابزار مدیریت و اضافه کردن دامنه در پنل هاست رایگان “

  1. حتما قبل از عملیات اضافه کردن دامنه ،ذ نیم سرور های خود را بر روی Ns1.Gigu.Ir و Ns2.Gigu.Ir تنظیم نمائید و مطمئن شوید نیم سرور ها بر روی دامنه ست شده اند . معمولا ۱ دقیقه تا ۲۴ ساعت زمان میبرد تا نیم سرور ها  بر روی دامنه ست گردند . این تنها بسته به شانس شماست!Addon Domains In Vista Panel
  2. اگر بعد از فشردن Add Domain با ارور YourDomain.Com is already assigned and in use مواجه شدید ، این بدین  معنی است که دامنه ای را که وارد کرده اید قبلا در پنل اضاف شده است.

پاسخی بگذارید